->with('size_y'.

Zarezervujte on-line

Příjezd:
08-04-2020
Odjezd:
09-04-2020
od

64€/ noc

REZERVUJ ONLINE

Léčení Health for everybody

Dovolte mi, seznámit Vás  s možnostmi léčení ve Spa & Wellness  hotelu St. Moritz v Mariánských Lázních. Tým profesionálů Vám s pomocí  léčivých zdrojů a  rehabilitační techniky pomůže zbavit se následků  každodenního stresu, civilizačních a jiných chorob. 

Věhlas a tradiční léčba v Mariánských Lázních je založena na bohatství přírodních léčivých zdrojů, minerálních pramenů rozdílného složení, unikátních klimatických podmínek, parků, půvabných pavilonů a vycházkových cest. Léčebné pobyty jsou zaměřeny na onemocnění ledvin a močového měchýře, nemoci pohybového aparátu, nemoci horních cest dýchacích, choroby srdce, cévního systému, metabolická  onemocnění  a civilizační choroby dnešní doby – stres, nervová onemocnění.

Prosklené  a velkorysé prostory baleno centra  jsou vybaveny nejmodernějšími rehabilitačními přístroji   – vířivé a masážní vany, perličkové koupele, vířivky na horní a dolní končetiny, magnetoterapie, elektroléčba, lymfoven, CO2, oxygenoterapie, plynové injekce a mnoho dalších.

Na základě provedených lékařských vyšetřeni a s přihlédnutím k individuální indikaci pacienta, provede lékař předpis vhodných léčebných procedur. Některé procedury lze dokoupit po konzultaci se zdravotní sestrou, bez předešlé konzultace s lékařem a tyto nazýváme jako wellness procedury. I tady záleží na zdravotním stavu a kondici klienta.

Během vašeho  léčení ve Spa & Wellness hotelu St. Moritz absolvujete celou řadu procedur, které vám předepíše lékař. Každá z  procedur  působí na lidský organismus jinak (přechodné zhoršení stavu, únava apod., které odezní). 
 
Mějte na paměti, že procedury nelze libovolně kombinovat, existují určité zákonitosti jejich vzájemného působení. Ne vždy velký počet procedur znamená i velký přínos pro vaše zdraví. Zrovna tak i  jejich výměna za jiné, než ty předepsané.

Těhotenství prosím hlašte již při rezervaci pobytu.

Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM