OKOUZLENÍ RŮŽÍ
->with('size_y'.

Забронировать онлайн

от 79
/ночь
БРОНИРОВАНИЕ

резервные преимущества

  • Самые низкие гарантируется только на нашем сайте цены
  • 100% безопасность
  • Немедленное подтверждение доставки

OKOUZLENÍ RŮŽÍ

Růže damašská všeobecně pozitivně ovlivňuje psychiku, přináší pocit harmonie a radosti, uklidňuje mozek, srdce a bystří ducha. Jako jediní v Mariánských lázních Vám nabízíme tato speciální a vzácná ošetření. Všechny použité orientální produkty Yasmina jsou 100 % přírodní, ručně zpracovávané, bez chemických příměsí.
мин. 2 ночи
HB – завтрак и обед

Tento balíček obsahuje:

  • 2 x ubytování ,
  • Welcome Drink
  • 2 x snídaně formou teplého a studeného bufetu, široký výběr cereálií, sušeného ovoce a pečiva
  • 2 x servírovaná večeře 3 chodové menu + salátový bufet


Procedury:

1 x zklidňující masáž zad a šíje 100% bio olejem z damašské růže

1 x Terapie růží - luxusní ošetření obličeje a dekoltu:

- očištění a příprava pleti květinovou vodou z růží

- aplikace jílové masky Ghassoul z růží - pleť vyživí, vyhladí, redukuje vrásky

- uvolňující masáž obličeje a dekoltu olejem z růže

- závěrečné ošetření arganovým sérem z růží - aktivní složkou tohoto séra je vzácná silice Rosa Damascena a ručně zpracovávaný arganový olej


Součástí ubytování je vstup do bazénu, zapůjčení županu během celého pobytu, hotelové trepky, trezor a WIFI přímo na pokoji. Parkování taktéž v ceně. 

прибытие: 14:00

выезд: 12:00

аннулировать BEZHOTOVOSTNÍ PLATBA Platbu či předplatbu – zálohovou platbu, lze provést na náš účet Bankovní spojení: Bankverbindung: ČSOB Czech Republic Konto Nr. EUR: 287752807 Bank Code: 0300 IBAN (€): CZ33 0300 0000 0002 8775 2807 SWIFT: CEKOCZPP Po připsání částky na náš účet vám bude recepcí zasláno potvrzení o úhradě Storno je nutné provést písemně ( e-mailem, faxem ) a hotel je povinen písemně potvrdit klientovi přijetí storna rezervace ( e-mailem, faxem ). Storno pobytu 21 a více dní před příjezdem 0 % Storno pobytu 20-14 dní před příjezdem 20% Storno pobytu 13-7 dní před příjezdem 30% Storno pobytu 6 – 1 den před příjezdem 50% Nedojezd ( No – show ) – v případě, že klient nedorazí a neobsadí kapacitu, účtuje hotel storno poplatek 100% ceny objednaného pobytu.

Способ оплаты

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Этот веб-сайт использует куки.

По его просмотр вы принимаете наши Cookies политики, в соответствии с настройками браузера. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ОК, закройте